Par mums
ICF Latvia biedrība dibināta 2009.gadā, ar mērķi popularizēt un nodrošināt koučinga industrijas augstos profesionālos un ētiskos standartus, attīstot un popularizējot „ICF Global" izstrādāto Starptautisko ētikas kodu un profesionālos standartus, kā arī veicināt kouču starptautisko akreditāciju. Viens no biedrības mērķiem ir izglītot sabiedrību par vērtībām un priekšrocībām darbā ar kouču un to ieguldījumu sabiedrībā kopumā.

Biedrības mērķa grupas ir dažādas un ietver koučus, koučinga skolas, nevalstiskās organizācijas, valsts pārvaldi, uzņēmumus, mācību iestādes (skolas, augstskolas), juridiskās un privātas personas, kuras vēlas saņemt koučinga pakalpojumus, un personas, kuras interesējas par personīgo un profesionālo attīstību.

2023.gadā ICF Latvia biedrība apvieno 59 biedrus, no kuriem 11 ir ACC, 14 PCC un 2 MCC līmeņa starptautiskais sertifikāts.

Tu vari iegūt vērtīgu informāciju vai atbalstu ICF Latvia, ja esi vai vēlies kļūt par kouču, ja vēlies uzsākt sadarbību ar kouču, vai arī interesējies par profesionāla koučinga iespējām un tendencēm Latvijā un pasaulē.

Esošiem un topošajiem koučiem ICF Latvia piedāvā vispusīgu informāciju par iespējām apgūt akreditētas koučinga programmas un turpināt savu izaugsmi un attīstību profesionālā koučingā, uzturēt augstus profesionālos standartus, kā arī par ICF biedra un ICF Latvia drauga iespējām, pasākumiem, programmām un darba grupām.

Organizācijām un individuāliem klientiem, kas vēlas uzsākt sadarbību ar profesionālu kouču, ICF Latvia piedāvā skaidrojumus par to, kā atšķirt profesionālu pakalpojumu no pārējā piedāvājuma tirgū, skaidrojumus par to, kas ir koučings un kādus rezultātus ar tā atbalstu iespējams sasniegt, informāciju par dažādām klientu iespējām un projektiem.
ICF Global
41 500
Biedri
147
Valstis un teritorijas
25
Gadi
  • Starptautiskā Koučinga Federācija (ICF) ir bezpeļņas organizācija, kas veltīta profesionāla koučinga attīstībai.
  • ICF definē koučingu kā partnerattiecības ar klientiem domas rosinošā un radošā procesā, kas viņus iedvesmo maksimizēt savu personīgo un profesionālo potenciālu.
  • ICF tiek dēvēta par "galveno akreditācijas un sertifikācijas iestādi gan apmācību programmām, gan koučiem".
ICF Latvia vīzija 2025
Koučings ir plaukstošas sabiedrības neatņemama sastāvdaļa, un katrs ICF Latvia biedrs pārstāv profesionālu koučingu augstākajā līmenī.
Lai stiprinātu koučinga kā nozares un kouča kā profesijas lomu un attīstību pasaulē, arī ICF Latvia vīzija saskan ar, un iekļaujas ICF Global vīzijā:
Attīstība
Atpazīstamība
Sadarbība
Atbildība
Katram, kurš sevi sauc par profesionālu kouču, ir ICF sertifikācija
Kouči jūtas piederīgi kouču kopienai un kopā ar ICF Latvia veido jēgpilnu sadarbību ar dažādām organizācijām
ICF Latvija rada kvalitatīvu vidi koučinga attīstībai Latvijā un stiprina ICF Latvija lomu pasaulē
ICF Latvija ir viedokļu līderis saistībā ar profesionālu koučingu. ICF biedrus izvēlas kā sadarbības partnerus koučinga projektos
ICF Latvia vēsture
Dibināta 2009.gadā. Mūsu nodaļas biedri pieliek daudz pūļu, sirdis un rokas, lai padarītu to par spēcīgu kopienas partneri Latvijā.

Dažas vērtīgas atmiņas.
Festivāls Lampa
2020.gadā ICF Latvia biedri pirmo reizi uzstājās ar prezentācijām un vadīja diskusijas sarunu festivālā "Lampa".

Mūsu kouči runāja par tēmām, kas saistītas ar personīgo izaugsmi, karjeru, koučinga pielietojamību dažādās jomās, piemēram, bērnu attīstībā.
2020
Biznesa Attīstības Konference
"11 veiksmīgu komandu noslēpumi"
Konference pulcēja vairāk nekā 200 dalībniekus – koučinga praktiķus, dažāda līmeņa vadītājus un koučinga interesentus, kas vēlējās uzzināt, kā koučings var palīdzēt stiprināt komandu darbu. 12 runātāji no 6 dažādām valstīm divu dienu laikā atklāja, kā komandu darbu pārvērst naudā, saliedējot, efektivizējot un optimizējot komandu sniegumu.
2018
Pirmā Konference ICF Coaching Conversations

Tēma: Neirozinātne līderībai
Globāli pieprasīti runātāji un vairāk nekā 300 dalībnieki.

Pirmo reizi Latvijā notiek "Prism Award" ceremonija uzņēmumiem ar labāko koučinga praksi.
2017
2.Koučinga Nometne Jūrmalā

#Koučings = #izaugsme - mēs augam kopā - #ICF20 gadi.

Nometnes dalībnieki stāda ICF koku uz Jomas ielas.
Koučinga gars un draudzība otrajā #InternationalCoachCamp Latvijā.
2015
ICF Latvia dibināšana
Pirmā koučinga nedēļa. Pasākumu apmeklēja 124 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Īrijas un citām valstīm.

Pirmā ICF Latvia prezidente - Tatiana Dremlyuga.
2009